Fotowoltaika dla domu ▷ Panele fotowoltaiczne ✅ Radom, Grójec, Garwolin, Białobrzegi, Rawa Mazowiecka

Instalacje fotowoltaiczne dla domu

Dzięki rosnącej liczbie naszych klientów możemy wnioskować, że instalacje fotowoltaiczne nieustannie zyskują na popularności. Czerpanie ze źródeł energii odnawialnej pozwala bowiem na uniezależnienie się od sieci energetycznej i corocznego wzrostu kosztów za prąd. Chętnie udowodnimy Ci, że montaż instalacji fotowoltaicznej dla domu może być prostszy niż myślisz!

Dlaczego fotowoltaika dla domu oferowana przez firmę Stahler jest tak bezpieczna?

Z doświadczenia wiemy, że wielu klientów obawia się zagrożenia pożarowego wynikającego z montażu instalacji fotowoltaicznej dla domu. Zapewniamy jednak, że poprawnie założona instalacja, a także cyklicznie realizowane przeglądy redukują prawdopodobieństwo pożaru do zera. Co więcej, propagujemy użytkowanie tylko najwyższej jakości podzespołów fotowoltaicznych, którymi dysponuje firma Solar Free Energy. W tym miejscu na szczególną uwagę zasługują także nasze mikrofalowniki, które w przeciwieństwie do powszechnie używanych sterowników stringowych charakteryzują się modułami podzielonymi na mniejsze obwody. Każdy z nich ma swój własny mikro inwerter, więc jeśli dojdzie do usterki jednego z nich, nie spowoduje to uszkodzenia pozostałej części panela.

Co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo paneli?

Warto wiedzieć ponadto, że napięcie falowników stringowych wynosi około 1000 V. Fakt ten może stanowić natomiast duże zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców domu. Napięcie mikrofalowników nie przekracza z kolei wartości 60 V. Ma to nieodzowny wpływ na wzrost poziomu bezpieczeństwa montowanych paneli fotowoltaicznych.

Instalacja fotowoltaiczna dla domu w Radomiu

Założenie fotowoltaiki w domu do dziś niesłusznie kojarzy się z koniecznością poświęcenia dużych środków pieniężnych. Inwestycja w system energii odnawialnej nie musi natomiast oznaczać obciążenia budżetowego w krótkim odcinku czasowym. Aby móc czerpać korzyści z paneli fotowoltaicznych od zaraz często nie jest nawet potrzebny wkład natychmiastowy środków własnych. Zespół firmy Stahler z przyjemnością opowie Ci, dlaczego jest to możliwe.

Dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych dla domu

Na rynku europejskim dostępnych jest wiele programów, które dotyczą dofinansowań w kontekście czerpania energii ze źródeł odnawialnych w mikrogospodarstwach. Dofinansowanie fotowoltaiczne regulują dyrektywy Unii Europejskiej nawiązujące do wsparcia transformacji energetycznych we wszystkich jej krajach. Dodatkowo aspekt ten wspierają programy ogólnopolskie oraz lokalne, z których również można skorzystać. Należy do nich między innymi Agroenergia, Czyste Powietrze, Energia Plus czy Mój Prąd. Wielu klientów decyduje się także na pożyczki w bankach lub ulgę termomodernizacyjną.

Firma Stahler pomoże otrzymać Ci dofinansowanie na fotowoltaikę w Twoim domu

Pomoc ekspertów firmy Stahler nie ogranicza się jedynie do doradztwa i  wskazywania dobrych rozwiązań. Jesteśmy także po to, aby zapewnić minimum formalności zarówno względem ubiegania się o dotacje, jak i przebiegu montażu całej instalacji. Z przyjemnością pomożemy w zakresie wypełnienia wszystkich potrzebnych dokumentacji.

Wytłumaczymy także, na czym polegają poszczególne programy dotacyjne różniące się między sobą kwotami dofinansowań oraz procedurą przyznawania. Jako zespół fachowców branży fotowoltaicznej śledzimy wszystkie zmiany i doradzimy, który program będzie dla Ciebie najlepszy.

Panele fotowoltaiczne w Radomiu 

 

Nie ulega wątpliwości, że pogoda w Polsce bywa zróżnicowana. Konstrukcja paneli fotowoltaicznych firmy Solar Free Energy sprawia natomiast, że średni poziom nasłonecznienia jest wystarczający dla pokrycia energetycznego zapotrzebowania przeciętnego domu jednorodzinnego. Jeśli więc poważnie zastanawiasz się nad zamontowaniem w swoim domu rodzinnym instalacji fotowoltaicznej i mieszkasz w Radomiu – nie zwlekaj! Warunki są niezwykle korzystne zwłaszcza latem, a zważywszy na to, że prąd corocznie drożeje, z łatwością zaoszczędzisz na pozyskanej z energii słonecznej.

Trwałość paneli fotowoltaicznych firmy Solar Free Energy

Uzyskałeś dotację, dysponujesz potrzebnymi środkami, masz idealną lokalizację dla montażu paneli fotowoltaicznych, ale wciąż zastanawiasz się, czy stanowią one słuszną inwestycję? Jeśli powodem tego jest obawa o trwałość i bezpieczeństwo paneli firmy Stahler, możesz porzucić wszelkie wątpliwości. Nasze panele nie tylko dopasowują się do każdego budownictwa, ale są też niezwykle solidne. Ich monokrystaliczne właściwości warunkują nie tylko efektywność pracy paneli, ale także ich wieloletnią odporność na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Czas gwarancji paneli fotowoltaicznych firmy Stahler wynosi aż 30 lat. Dlatego warto z nami zdecydować się na projektowanie paneli fotowoltaicznych.

Dlaczego instalacja fotowoltaiki w domu jest opłacalna?

Jak widać, decyzja o zamontowaniu paneli fotowoltaicznych do swojego domu niesie ze sobą szereg pożytecznych konsekwencji, z których można się cieszyć przez długie lata. W kontekście fotowoltaiki polskie nasłonecznienie jest wystarczające, a to w połączeniu z licznymi dotacjami, pogłębiającą się świadomością społeczeństwa i rosnącą liczbą ekspertów w branży sprawia, że fotowoltaika ma się dobrze i będzie mieć tylko lepiej.

W województwie mazowieckim instalacje fotowoltaiczne mnożą się w zawrotną prędkością. Jeśli jednak nie jesteś przekonany względem montażu paneli fotowoltaicznych w swoim domu, pamiętaj, że z chęcią umówimy się na bezpłatną konsultację.

Zamów konsultacje ze specjalistą

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez stahler.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)