Fotowoltaika dla firm ▷ Panele fotowoltaiczne Radom, Grójec, Garwolin, Białobrzegi, Rawa Mazowiecka

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Fotowoltaika dla firm

Czy zastanawiałeś się nad tym, by zainwestować w mechanizm umożliwiający czerpanie energii odnawialnej w siedzibie Twojej firmy? Jeśli tak, to właśnie znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie. Firma Stahler to czołowy kontrahent na rynku w zakresie projektowania i montażu całych instalacji fotowoltaicznych zarówno w obiektach prywatnych, jak i firmowych. Firma Solar Free Energy może zaoferować Ci najskuteczniejsze rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaicznych, które pozwolą na oszczędne czerpanie energii w firmie przez wiele długich lat. Jesteśmy tutaj po to, by zmienić życie Twojej firmy na lepsze.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm 

Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu firmy to nie tylko świetna strategia wizerunkowa w biznesie. Założeniem inwestycji w Systemy Odnawialnych Źródeł Energii jest przede wszystkim oszczędność finansowa w perspektywie długodystansowej. Wieloletnie użytkowanie paneli fotowoltaicznych dla domu i dla firm może przynieść nie tylko całkowity zwrot zainwestowanych środków, ale także dalszy przychód. Jest to coraz częściej obierana strategia finansowa przez wielu przedsiębiorców. Wielu z nich trafiło właśnie do nas!

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne dla firm są coraz bardziej atrakcyjne?

R

Coraz więcej przedsiębiorców dostrzega w nich faktyczną formę zarobku i oszczędności.

R

Celem wszystkich przedsiębiorstw powinien być zrównoważony rozwój, który cenią sobie już nie tylko klienci, ale także pozostali kontrahenci i pracownicy.

R

Inwestycja w nowoczesne technologie wskazuje na dobry stan finansowy firmy, a także elastyczne podejście do prowadzenia biznesu.

Leasingowanie instalacji fotowoltaicznej dla firm 

Produkcja energii elektrycznej na rzecz procesów produkcyjnych przedsiębiorstwa jest niezwykle opłacalną inwestycją. Powinna rozważyć ją każda firma, która może pozwolić sobie na innowacyjne rozwiązania na terenie swojego zakładu. W tym miejscu chcemy jednak wspomnieć, że jeśli rozważasz instalację paneli fotowoltaicznych, ale boisz się, że pod względem finansowym nie jest to najlepszy czas – odezwij się do nas! Z przyjemnością wytłumaczymy Ci, na czym polega leasing fotowoltaiki.

Dlaczego warto skorzystać z leasingu paneli fotowoltaicznych?

 

R

Można zbudować instalację paneli fotowoltaicznych bez konieczności wkładania środków własnych na samym początku procesu. Zostaną one zwrócone natomiast podczas spłat rat leasingowych.

R

Część raty leasingowej pokryją zyski uzyskane z generowania energii elektrycznej ze źródła naturalnego.

R

Raty leasingu można wrzucić w koszty działalności firmy, co znacznie zmniejszy podatki.

R

Korzystanie z usług leasingowych nie zmniejsza zdolności kredytowej przedsiębiorcy

Amortyzacja paneli fotowoltaicznych dla firm 

Zasadność inwestycji w panele fotowoltaiczne wzmacnia także możliwość skorzystania z ich amortyzacji jako środków trwałych. Dzięki temu możliwe jest pomniejszenie podstawy opodatkowania o wartość inwestycji, a przez to obniżenie kwoty płaconych podatków. W tym kontekście wyróżnia się amortyzację liniową, przyspieszoną, degresywną oraz jednorazową. Nasi eksperci podpowiedzą ci, która z wymienionych metod okaże się optymalna dla Twojego firmy.

Fotowoltaika w firmie

 

Inwestycja w nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dla swojej firmy mają nie tylko zastosowanie praktyczne. Stanowi ona także swojego rodzaju wizytówkę przedsiębiorcy, która nią zarządza. Jeśli właściciel lub zarząd decyduje się na zakup paneli fotowoltaicznych świadczyć to bowiem o jego:

R

perspektywicznym spojrzeniu na przyszłość,

R

myśleniu w sposób pragmatyczny,

R
umiejętności przewidywania i przygotowywania się do zmieniających warunków gospodarczych oraz środowiskowych,
R
dużych aspiracjach inwestycyjnych.

Powyższe cechy będą miały nieodłączny i nieodzowny wpływ na sposób postrzegania takiego właściciela firmy przez współpracowników, potencjalnych klientów oraz pozostałych kontrahentów.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Warto zauważyć, że obecność paneli fotowoltaicznych Solar Free Energy może zadecydować o stabilnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa zarówno pod względem finansowym, jak i wizerunkowym. Zdecydowanie się na pobór energii odnawialnej bezpośrednio wpływa także na poziom zdrowia pracowników poprzez poprawę jakości powietrza w otoczeniu. To doskonały wyraz dbałości o przyszłość polskich rodzin. 

Zamów konsultacje ze specjalistą

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez stahler.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)