Instalacja/Montaż Paneli Fotowoltaicznych ⇒ Nasze Realizacje Radom, Grójec, Garwolin, Białobrzegi, Rawa Mazowiecka

Realizacje

Instalacja paneli fotowoltaicznych w Białobrzegach

 

Firma Stahler realizuje instalacje paneli fotowoltaicznych między innymi w Białobrzegach, Garwolinie, Grójcu, Radomiu oraz Rawie Mazowieckiej. Są to prężnie rozwijające się miejscowości w województwie mazowieckim, które coraz odważniej sięgają po innowacyjne rozwiązania w kontekście budowy swoich wymarzonych domów jednorodzinnych. Świadczy to o coraz większej dostępności tego typu usług na rynku polskim oraz zwiększającej się świadomości polaków względem ekologii. Nasza firma Solar Free Energy przez lata bacznie obserwowała rozwój tej branży. To pozwoliło na konstrukcję oferty odpowiadającej na potrzeby wszystkich naszych klientów.

 

Montaż paneli fotowoltaicznych na gruncie i na dachu

 

Wysokiej jakości panele fotowoltaiczne Solar Free Energy montujemy zarówno na dachach domów naszych klientów, jak i na gruncie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a szczególną uwagę poświęcamy detalom. Optymalne rozwiązania dobieramy bowiem na podstawie zróżnicowanych uwarunkowań architektonicznych terenu oraz poziomu jego nasłonecznienia. Nie bez znaczenia są także osobiste preferencje klienta. Zdajemy sobie sprawę, że kwestię estetyczne fotowoltaiki dla firm i domu muszą iść w parze z ich praktycznością.

 

Instalacja paneli fotowoltaicznych w Grójcu, Radomiu Grawolinie

 

Nasze usługi to kompleksowa realizacja montażu paneli fotowoltaicznych. W ich zakres wchodzi przede wszystkim profesjonalne doradztwo, które uwzględnia nie tylko wybór najlepszego modelu paneli, ale także wszystkie kwestie formalne. Oferujemy pomoc w dopełnianiu wszelkich formalności związanych zarówno względem samego montażu instalacji, jak i procedurą otrzymania dotacji na system odnawialnego źródła energii. Ideą powstania firmy Stahler było bowiem obdarowanie klientów poczuciem bezpieczeństwa i usatysfakcjonowania z otrzymanej usługi.

 

Montaż paneli fotowoltaicznych przez firmę Stahler w Rawie Mazowieckiej

 

Tworząc projekt instalacji fotowoltaicznych, pod uwagę bierzemy możliwości środowiskowe budynku, preferencje i upodobania klienta oraz jego możliwości finansowe. Podstawą dla planowania instalacji fotowoltaicznej jest wartość zapotrzebowania na energię rodzin lub grupy osób mieszkających w danej nieruchomości. Wraz z klientem określamy ją na podstawie ostatnich rachunków za prąd. Wszystko odbywa się w dogodnym dla usługobiorcy terminie i miejscu.

 

Instalacje fotowoltaiczne firmy Stahler

 

Firma Stahler projektuje instalacje, które oparte są na technologii mikrofalowników. To powoduje, że każdy z modułów pracuje zawsze z maksymalną mocą. Ponadto wszystkie falowniki i mocowania, które montujemy, pochodzą od renomowanych producentów europejskiej fotowoltaiki. Monokrystaliczne ogniwa fotowoltaiczne o mocy maksymalnej 350 W zapewniają pełne bezpieczeństwo i ochronę mieszkańców domu.

Panele Solar Free Energy stworzone są ze szkła hartowanego o wysokiej transmisji, co daje gwarancję wykorzystania całej powierzchni i uzyskania optymalnych wyników niezależnie od pogody. Moduły naszych paneli fotowoltaicznych dla domu i dla firm  są bowiem zbudowane z ogniw dzielonych na pół. Ta innowacyjne cecha paneli pozwala na zmniejszenie ich oporu wewnętrznego i zwiększenie mocy wyjściowej. Takie rozwiązanie to większa wydajność i niezawodność w zakresie pozyskiwania energii odnawialnej. Ponadto niweluje problem częściowego zacienienia panelu. Podział na mniejsze moduły, wyłącza zacienione części panelu i nie powoduje ich dużego spadku mocy.

 

Montaż paneli fotowoltaicznych na gruncie

 

Dla klientów, którzy nie chcą postawić na panele fotowoltaiczne na dachu ze względów estetycznych, mamy dobrą wiadomość. Instalacja paneli na gruncie jest równie wydajna, co instalacja na dachu. Co więcej, montaż paneli słonecznych na gruncie niesie ze sobą wiele korzyści. Jeśli działka jest odpowiednio duża i nasłoneczniona, montaż konstrukcji paneli naziemnych jest prostszy i znacznie mniej czasochłonny. Panele fotowoltaiczne na gruncie łatwiej ponadto ustawić pod odpowiednim kątem i w odpowiednim kierunku do słońca. Opcja ta może się jednak wiązać z potrzebą budowy specyficznej konstrukcji, co może z kolei wpływać na cenę.

 

Wysoka wydajność paneli fotowoltaicznych Solar Free Energy

 

Na instalację fotowoltaiczną Solar Free Energy dajemy aż 30 lat gwarancji, co stanowi niezbity dowód ich wysokiej jakości. Po 30 latach panele pozostają w pełni sprawne, a ich efektywność spada jedynie o 20 %. Nasze panele słoneczne pokrywają zapotrzebowanie na energię elektryczną nawet przy relatywnie dużym zacienieniu. Decyduje o tym nie tylko efektywność ogniw fotowoltaicznych. Panele Solar Free Energy mają możliwość magazynowania energii w momentach intensywnego nasłonecznienia i wykorzystywania jej w późniejszym czasie.

Zamów konsultacje ze specjalistą

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez stahler.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)