Instalacje fotowoltaiczne

Dzięki rosnącej liczbie naszych klientów możemy wnioskować, że instalacje fotowoltaiczne nieustannie zyskują na popularności. Czerpanie ze źródeł energii odnawialnej pozwala bowiem na uniezależnienie się od sieci energetycznej i corocznego wzrostu kosztów za prąd. Chętnie udowodnimy Ci, że montaż instalacji fotowoltaicznej dla domu może być prostszy niż myślisz!

Dlaczego fotowoltaika dla domu oferowana przez firmę Stahler jest tak bezpieczna

Z doświadczenia wiemy, że wielu klientów obawia się zagrożenia pożarowego wynikającego z montażu instalacji fotowoltaicznej dla domu. Zapewniamy jednak, że poprawnie założona instalacja, a także cyklicznie realizowane przeglądy redukują prawdopodobieństwo pożaru do zera. Co więcej, propagujemy użytkowanie tylko najwyższej jakości podzespołów fotowoltaicznych, którymi dysponuje firma Solar Free Energy. W tym miejscu na szczególną uwagę zasługują także nasze mikrofalowniki, które w przeciwieństwie do powszechnie używanych sterowników stringowych charakteryzują się modułami podzielonymi na mniejsze obwody. Każdy z nich ma swój własny mikro inwerter, więc jeśli dojdzie do usterki jednego z nich, nie spowoduje to uszkodzenia pozostałej części panela.

Co dodatkowo wpływa na
bezpieczeństwo paneli?

Warto wiedzieć ponadto, że napięcie falowników stringowych wynosi około 1000 V. Fakt ten może stanowić natomiast duże zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców domu. Napięcie mikrofalowników nie przekracza z kolei wartości 60 V. Ma to nieodzowny wpływ na wzrost poziomu bezpieczeństwa montowanych paneli fotowoltaicznych.

Dofinansowanie instalacji
fotowoltaicznych dla domu

Na rynku europejskim dostępnych jest wiele programów, które dotyczą dofinansowań w kontekście czerpania energii ze źródeł odnawialnych w mikrogospodarstwach. Dofinansowanie fotowoltaiczne regulują dyrektywy Unii Europejskiej nawiązujące do wsparcia transformacji energetycznych we wszystkich jej krajach. Dodatkowo aspekt ten wspierają programy ogólnopolskie oraz lokalne, z których również można skorzystać. Należy do nich między innymi Agroenergia, Czyste Powietrze, Energia Plus czy Mój Prąd. Wielu klientów decyduje się także na pożyczki w bankach lub ulgę termomodernizacyjną.

Trwałość paneli fotowoltaicznych
montowanych przez firmę Stahler

Uzyskałeś dotację, dysponujesz potrzebnymi środkami, masz idealną lokalizację dla montażu paneli fotowoltaicznych, ale wciąż zastanawiasz się, czy stanowią one słuszną inwestycję? Jeśli powodem tego jest obawa o trwałość i bezpieczeństwo paneli firmy Stahler, możesz porzucić wszelkie wątpliwości. Nasze panele nie tylko dopasowują się do każdego budownictwa, ale są też niezwykle solidne. Ich monokrystaliczne właściwości warunkują nie tylko efektywność pracy paneli, ale także ich wieloletnią odporność na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Czas gwarancji paneli fotowoltaicznych firmy Stahler wynosi aż 30 lat. Dlatego warto z nami zdecydować się na projektowanie paneli fotowoltaicznych.

Dlaczego instalacja fotowoltaiki
w domu jest opłacalna?

Jak widać, decyzja o zamontowaniu paneli fotowoltaicznych do swojego domu niesie ze sobą szereg pożytecznych konsekwencji, z których można się cieszyć przez długie lata. W kontekście fotowoltaiki polskie nasłonecznienie jest wystarczające, a to w połączeniu z licznymi dotacjami, pogłębiającą się świadomością społeczeństwa i rosnącą liczbą ekspertów w branży sprawia, że fotowoltaika ma się dobrze i będzie mieć tylko lepiej. W województwie mazowieckim instalacje fotowoltaiczne mnożą się w zawrotną prędkością. Jeśli jednak nie jesteś przekonany względem montażu paneli fotowoltaicznych w swoim domu, pamiętaj, że z chęcią umówimy się na bezpłatną konsultację.

Pracujemy na sprzęcie topowych światowych producentów
Dlaczego warto z nami współpracować?

Zaufało nam już wielu Klientów, którzy cenią szybkość, terminowość i wysoką jakość wykonanych instalacji.

Jako profesjonaliści doskonale znamy branżę OZE i śledzimy zachodzące w niej zmiany.

Montujemy niezawodne instalacje i pomagamy w uzyskaniu finansowania. Zapewniamy wysoki poziom wsparcia serwisowego.

Za co klienci cenią firmę
STAHLER?
Terminowość
Świetne opinie
Pomoc z dotacjami
Serwis 24h

Finansowanie

Decyzja o inwestycji nie zawsze jest jednak łatwa, szczególnie jeśli nie dysponujesz odpowiednimi środkami finansowymi. Rozwiązanie jest na wyciagnięcie ręki – rozważ kredyt lub leasing i zacznij produkować własną zieloną energię. Współpracujemy z instytucjami finansowymi i chętnie Ci w tym pomożemy

Dotacje

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji dla naszych Klientów. Sprawdź aktualnie dostępne programy, z których warto skorzystać. Nie wiesz jak otrzymać dotację? Spokojnie, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzimy Cię przez cały proces ubiegania się o dofinansowanie.

Kontakt

Chcesz aby nasz specjalista skontaktował się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnego audytu?

Wypełnij formularz kontaktowy!

  Zaobserwuj nas w social media

  Dane firmy

  Kontakt

  T: (+48) 508 438 323
  T: (+48) 48 613 26 01
  E: biuro@stahler.pl

  Adres

  Ul. Plac Bankowy 2,
  00-095 Warszawa

  Adres Filii

  Polna 1A,
  26-800 Białobrzegi

  Dane rejestrowe

  NIP: 7971953516
  REGON: 146088510