O firmie

Firmę Stahler tworzy zespół wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii. Połączyła nas pasja i wieloletnie doświadczenie zbudowane na podstawie dogłębnej obserwacji zmian zachodzących w branży. To pozwoliło nam na budowę nowoczesnej oferty, która odpowie na wszystkie potrzeby klientów.

Kilka słów o firmie Stahler,
czyli kim jesteśmy?

Firma Stahler swoim klientom chce dawać pełną swobodę energetyczną i wiarę we własne
możliwości. Głęboko wierzymy bowiem w aktywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość oraz patrzenie w przyszłość. Jesteśmy dalecy od sztywnych ram, dlatego nasze usługi są tak płynne. Przez naszych klientów chcemy być postrzegani jako kontrahent, z których łączy ich wspólny cel.

Nie jesteśmy standardowym partnerem biznesowym. Zrównoważony rozwój, zadowolenie klientów i minimum formalności – z tym chce kojarzyć się firma Stahler. Z opinii dotychczasowych klientów wnioskujemy natomiast, że nasze założenie zostaje zrealizowane.
Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji z naszymi klientami, którzy mogą liczyć nie tylko na wysokiej jakości produkty oraz usługi, ale także na pełną swobodę komunikacyjną. Chcemy, by współpraca z nami była przyjemna i dobrze wspominana.

Realizujemy projekty zarówno dla firm, osób prywatnych jak i instytucji z sektora publicznego.
Zadowolenie każdego klienta zawsze jest dla nas na pierwszym miejscu

Kilka słów o firmie Stahler,
czyli kim jesteśmy?

Nasz zespół składa się z profesjonalnych pracowników, którzy są w stanie podołać zarówno tym mniejszym, jak i większym wyzwaniom. Wieloletnie doświadczenie i setki stworzonych projektów ekipy Stahler umożliwiają dobieranie optymalnych rozwiązań nie tylko w kontekście paneli fotowoltaicznych dla domu oraz fotowoltaiki dla firm, ale także pomp ciepła, magazynów energii, kompleksowych termomodernizacji budynków, carportów i stacji ładowania aut elektrycznych, klimatyzacji i rekuperacji oraz dokumentacji projektowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekiwania, a my przedstawimy Ci swoją ofertę.

Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji z naszymi klientami, którzy mogą liczyć nie tylko na wysokiej jakości produkty i usługi, ale także na pełną swobodę komunikacyjną. Chcemy, by współpraca z nami była przyjemna i dobrze wspominana.

Stahler w liczbach
Łączna moc instalacji fotowoltaicznych które wykonaliśmy dla naszych klientów
7 mWp
Ilość zamontowanych przez nas
pomp ciepła
0 +
Kwota pozyskanych przez nas dofinansowań dla naszych klientów
+ 0 mln zł
8 lat Firmy Stahler na rynku OZE
0 lat
Dlaczego warto z nami współpracować?

Zaufało nam już wielu Klientów, którzy cenią szybkość, terminowość i wysoką jakość wykonanych instalacji.

Jako profesjonaliści doskonale znamy branżę OZE i śledzimy zachodzące w niej zmiany.

Montujemy niezawodne instalacje i pomagamy w uzyskaniu finansowania. Zapewniamy wysoki poziom wsparcia serwisowego.

Za co klienci cenią firmę
STAHLER?
Terminowość
Świetne opinie
Pomoc z dotacjami
Serwis 24h

Finansowanie

Decyzja o inwestycji nie zawsze jest jednak łatwa, szczególnie jeśli nie dysponujesz odpowiednimi środkami finansowymi. Rozwiązanie jest na wyciagnięcie ręki – rozważ kredyt lub leasing i zacznij produkować własną zieloną energię. Współpracujemy z instytucjami finansowymi i chętnie Ci w tym pomożemy

Dotacje

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji dla naszych Klientów. Sprawdź aktualnie dostępne programy, z których warto skorzystać. Nie wiesz jak otrzymać dotację? Spokojnie, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzimy Cię przez cały proces ubiegania się o dofinansowanie.

Kontakt

Chcesz aby nasz specjalista skontaktował się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnego audytu?

Wypełnij formularz kontaktowy!

  Zaobserwuj nas w social media

  Dane firmy

  Kontakt

  T: (+48) 508 438 323
  T: (+48) 48 613 26 01
  E: biuro@stahler.pl

  Adres

  Ul. Plac Bankowy 2,
  00-095 Warszawa

  Adres Filii

  Polna 1A,
  26-800 Białobrzegi

  Dane rejestrowe

  NIP: 7971953516
  REGON: 146088510