Magazyny energii

Magazyn energii to doskonałe rozwiązanie, które pozwala zwiększyć autokonsumpcję prądu. Instalacja fotowoltaiczna pracuje w określonych porach dnia, a magazyn pozwala na przechowanie i wykorzystanie zielonej energii przez całą dobę.
Rozwiązanie dostępne dla każdego

Magazyny energii są niezbędnym elementem instalacji off-grid, jednak coraz częściej na ich zakup decydują się właściciele domów jednorodzinnych i firm podłączonych do sieci energetycznej. Dlaczego? Magazynowanie energii pozwala w pełni wykorzystać możliwości instalacji fotowoltaicznej oraz zapewnia stały dostęp do prądu, z którego korzystamy dziś na każdym kroku.

Dodatkowa oszczędność jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z naszymi doradcami.

Magazyn energii dla poprawy komfortu w Twoim domu

Bateria gromadzi nadmiar energii, wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną. Posiadając magazyn energii w swoim domu, możemy spać spokojnie, nie martwiąc się o przerwy w dostawie prądu. Podczas awarii, dom jest zasilany z energii zgromadzonej w magazynie. Dużym udogodnieniem jest również to, że gdy fotowoltaika nie produkuje energii możesz doładować swój magazyn z sieci energetycznej.

Cena magazynu energii

Magazyny energii to nowoczesne urządzenia, które co chwila są udoskonalane. Mimo to, ich cena jest nadal dość wysoka. W zależności od tego, jakiej mocy magazyn jest ci potrzebny, zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, również pod względem cenowym.

Pracujemy na sprzęcie topowych światowych producentów
Dlaczego warto z nami współpracować?

Zaufało nam już wielu Klientów, którzy cenią szybkość, terminowość i wysoką jakość wykonanych instalacji.

Jako profesjonaliści doskonale znamy branżę OZE i śledzimy zachodzące w niej zmiany.

Montujemy niezawodne instalacje i pomagamy w uzyskaniu finansowania. Zapewniamy wysoki poziom wsparcia serwisowego.

Za co klienci cenią firmę
STAHLER?
Terminowość
Świetne opinie
Pomoc z dotacjami
Serwis 24h

Finansowanie

Decyzja o inwestycji nie zawsze jest jednak łatwa, szczególnie jeśli nie dysponujesz odpowiednimi środkami finansowymi. Rozwiązanie jest na wyciagnięcie ręki – rozważ kredyt lub leasing i zacznij produkować własną zieloną energię. Współpracujemy z instytucjami finansowymi i chętnie Ci w tym pomożemy

Dotacje

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji dla naszych Klientów. Sprawdź aktualnie dostępne programy, z których warto skorzystać. Nie wiesz jak otrzymać dotację? Spokojnie, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzimy Cię przez cały proces ubiegania się o dofinansowanie.

Kontakt

Chcesz aby nasz specjalista skontaktował się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnego audytu?

Wypełnij formularz kontaktowy!

  Zaobserwuj nas w social media

  Dane firmy

  Kontakt

  T: (+48) 508 438 323
  T: (+48) 48 613 26 01
  E: biuro@stahler.pl

  Adres

  Ul. Plac Bankowy 2,
  00-095 Warszawa

  Adres Filii

  Polna 1A,
  26-800 Białobrzegi

  Dane rejestrowe

  NIP: 7971953516
  REGON: 146088510